Diskuse (4 příspěvky)
TT
Tomáš Tožička
November 18, 2016 v 10.46
Česká policie
se zase chovala jako fízlové s neskrývanými fašistickými sympatiemi. Chovanec by měl odstoupit. Místo toho Sobotka odvolal Dienstbiera. Je to taková příprava - na co se můžeme těšit za vlády Babiše se Zemanem.
Víc už pro to ČSSD nemůže udělat. I když: Nikdy neříkej nikdy...
Luděk Ševčík, OSVČ
November 18, 2016 v 11.11
Stále v zákopech.
A když nejsou, tak se vykopou.
A hlavně hodně hluboké, aby nebylo vidět, že na druhé straně jsou také většinou jen lidé, kteří také mají své obavy. Ty obavy jim rozhodně nerozptylovat, spíš prohlubovat. Těm lidem pak jen dávat najevo, že jsou hloupí a nic nechápou, veřejně jimi pohrdat. Vždyť bojujeme za svou Pravdu a protože jí tak chápeme, tak o ní nesmíme pochybovat. A nějak do ní vrtat. Debatovat o ní s nimi je přímo hřích! Co na tom, že obavy, pod kterých táhneme do bitev, se pak ukazují jako nesmyslné, neboť svět se nestal takovým, jak jsme již mnohokrát prorokovali? Co na tom, že to, co jsme vybojovali, se časem ukazuje jako mnohem horší, než to, co zde doposud bylo? Důležitý je přece hlavně boj. A kdyby se nebojovalo, z čeho by žili naši důstojníci? Naše vůdci?
Demokraticky zvolené činitele, kteří nejdou s námi, rozhodně neuznávát a jejich volitele brát jako podřadné. Vždyť přece platí jen naše Pravda a naše pojetí demokracie. Neboť jsme nejchytřejší, nejhumanističtější, nejdemokratičtější.
A aby to všichni viděli, tak to těm, s jiným názorem prakticky ukážeme. Když například půjdou povolenou cestou svého protestu, tak jim to nedovolíme a případně jim dáme přes držku.
No a co? Patří jim to! Vždyť, na rozdíl od nás, nejsou přece demokraté. Jak to? My to VÍME! A to stačí.
Luděk Ševčík, OSVČ
November 18, 2016 v 11.21
Jsem opravdu moc rád, že někteří levicoví aktivisté toho nemohou
pro ČSSD udělat více. I když nikdy neříkej nikdy.....:(
Luděk Ševčík, OSVČ
November 18, 2016 v 11.25
A nacionalismus je alternativa.
Neboť "Alternativa (lat. z alter, jiný, druhý) znamená jinou možnost nebo druhou volbu." A nacionalismus je něčí volbou.
Chlapci měli mít napsáno, že nacionalismus není JEJICH alternativa, jinak byli spíše k pobavení.