Diskuse (2 příspěvky)
DV
Daniel Veselý, Překladatel
January 25, 2012 v 22.59
Taky jsem cely projev sledoval, par poznamek...
BO: "Víc bagančat na hranici s Mexikem, tvrdě proti "ilegální" imigraci." Kolik "ilegálů" míří ze Střední Ameriky do US kvůli smlouvám o "volném trhu" s tamními zeměmi, kolik Mexičanů vyhnala z domovů NAFTA, + zdevastovaný lokální hospodářský systémy, nejhůř na Haiti, kde svou "chybu" na destrukci tamního zemědělství přiznává i Clinton.

BO:Investice do US infrastruktury, ktera je "obsolete" a vetsi investice do "ciste" energie hezky myslenky,ale..BO: "za financni krizi jsme zaplatili vsichni. Uz nebudou zadne bailouty.Vytvorime komisi pro vysetrovani podvodnych realitek a bank." Co zlaty padaky?

BO:"Iran nesmi ziskat jadernou zbran. Nechavam vsechny moznosti reseni na stole...Ten, kdo tvrdi, ze je Amerika na ustupu, nevi, o cem mluvi....Lide od Kapskeho mesta pres Berlin k Riu k Americe vzhlizeji...mame nejbajecnejsi armadu na svete..."--- Bez komentu...
DV
Daniel Veselý, Překladatel
January 25, 2012 v 23.4
Taky jsem zvedav, jak svuj boj
proti necestnym praktikam Wall Streetu, a vyssi danovou zatez pro osoby s prijmem nad 1 milion USD rocne, bude vysvetlovat prave svym pratelum z WS, kteri mu vydatne pomohli k obsazeni prezidentskeho uradu financnimi dotacemi.