Diskuse (4 příspěvky)
Martin Šimsa, filosof
March 5, 2012 v 9.5
Publikace
Zveřejňování je jedinou obranou slušných učitelů a studentů proti mafiánským praktikám vysoce postavených politiků i mocných "podnikatelů".
PM
Petrasek Milan, penzista
March 5, 2012 v 12.47
A pan Jiří Pospíšil?
Jak úspěšná byla jeho činnost?
JP
Jiří Pallas, Analytik
March 5, 2012 v 18.29
Zveřejňovat, zveřejňovat, zveřejňovat!
Pane Šimso, máte pravdu, ale platí to i obecně:
Zveřejňování je jedinou obranou slušných občanů proti mafiánským praktikám vysoce postavených politiků i mocných "podnikatelů". Problém vidím v tom, že je velká část tradičních médií součástí mafiánských praktik ... Proto musíme podporovat nová média, třeba právě DeníkReferendum.
Miroslav Patrik, ekologický aktivista
March 5, 2012 v 22.11
Kam se hrabou cesti medialni "investigativci"
Pekna analyza. Zda se, ze stav na tzv. pravnicke na ZCU je horsi, nez si laik s bohatou fantazii mohl vymyslet. Prekvapujeme, jak to, ze takovou analyzu dosud neotiskla velka masova buldoci media, ktera odhali prece vsechno v CR - a snadno a rychle. Kde jsou ti medialni investigativci? Odpovim si sam: Zadni v CR skoro ani nejsou, protoze pracuji s daty, ktere jim nekdo proste anonymne a ucelove posle. Ne s temi, ktere by svou pilnou nekolikamesicni praci po nocich a vikendech shaneli... "Dobrovolnik" Martin M. to zvladl a jeste o tom umne sepsal tuto analyzu. Jsem zvedav, zda ji nejaky "velky" medialni server ci rozhlas nebo televize aspon zmini! Mnoho z nich ale rada obcuje s moci...