Ok

Ondřej Klimeš

Povolání: marketér
Obec: Všenory
Autor si nepřál zveřejnit žádné kontakty.

Název příspěvku

V diskusi k článku

Lukáš Kraus: Odpověď na urážky pana Jiřího Boba Ashera

Lukáš Kraus byl serverem První zprávy označen za levicového extremistu. Vysvětluje, v čem jsou tato nařčení neopodstatněná a proč je barva sociální demokracie ve skutečnosti rudá.

Lukáš Kraus: Odpověď na urážky pana Jiřího Boba Ashera

Lukáš Kraus byl serverem První zprávy označen za levicového extremistu. Vysvětluje, v čem jsou tato nařčení neopodstatněná a proč je barva sociální demokracie ve skutečnosti rudá.

Tomáš Samek: Je třeba se otevřít: katoličtí teologové vyzývají k reformám

Sto dvacet německých profesorů katolické teologie podepsalo memorandum, v němž vyzývají církev ke změnám, které pokládají za nezbytné: mimo jiné větší demokratičnost a transparentnost v církevním rozhodování, svěcení žen a akceptování stejnopohlavních svazků.

Vratislav Dostál: Živě: stávkující vyšli do ulic

Sledujte spolu s námi odpolední průběh celodenní stávky odborů a demonstrace ve většině velkých měst České republiky.

Jakub Vaníček: Život z podpor a vratných lahví

Kniha ZLÍN vydává román o helsinských mladících, kteří nemají práci ani budoucnost. Že by angažované umělecké dílo ze současného Finska?

Jakub Patočka: Ministr Drobil se vykrucuje marně. Porota Ekofilmu pokyn dostala

Na základě zprávy zveřejněné v Deníku Referendum ve čtvrtek požaduje ministr životního prostředí Pavel Drobil po jejím autorovi Ivu Bystřičanovi omluvu. Té se nedočká: zpráva byla pravdivá. Doplňujeme další okolnosti.

Petr Borkovec: Bez názvu

Nedělní chvilka poezie je pravidelný videopořad Deníku Referendum redakčně připravovaný Petrem Borkovcem. Ve čtyřicátém třetím díle Nedělní chvilky poezie čte Dagmar Urbánková svou bezejmennou báseň.

Roman Bureš: Tající permafrost podle vědců uvolní obrovské množství metanu

Objem ledové pokrývky na konci letošního léta bude podle vědců absolutně nejnižší v historii. Klimatologové varují, že oteplující se Severní ledový oceán by mohl změnit vzorce počasí na severní polokouli.

Michael Hauser: Kdy skončí pasivita české společnosti?

Podivuhodná pasivita Čechů se dá vysvětlit mnoha způsoby. Přirovnání však kulhají, a tak se zdá, že je potřeba, aby se k aktivnímu odporu sešly příhodné podmínky.

Jakub Patočka: Generální stávka za ukončení bezhlavých škrtů a předčasné volby

Úterní odborářská demonstrace zřejmě nepovede k splnění deklarovaných požadavků a vládu nijak zvlášť neznepokojí. Přesto je nejslibnější událostí od sněmovních voleb.

František Kostlán: Předvolební populismus: korytáři všech stran se spojili

Předvolební třeštění nabývá xenofobní, až rasistické povahy. Jedním z lídrů Věcí veřejných na Sokolovsku je extremista. A ČSSD pomalu, ale jistě trumfuje populismus stran pravicových, který je sám o sobě za hranicí obyčejné lidské slušnosti.

Zobrazeno 11 / 11