Missing

Michal Staněk

Email: Michal.73@seznam.cz
Povolání: potomek nevolníků
Obec: Loukov

Název příspěvku

V diskusi k článku

Roman Sikora: Tahle země není pro chytrý

Pokud má tato společnost opravdu takové intelektuální a umělecké elity, jejichž příslušníci ze sebe dělají kašpary ve schwarzenbergovské hysterii, je na tom hůře, než by si kdokoli ještě před měsícem mohl pomyslet.

?

Jiří Silný: Rosalie Luxemburgová

Rosa Luxemburgová byla dlouho neprávem opomíjena. Teprve nová levice a představitelé a představitelky emancipačního hnutí šedesátých a sedmdesátých let ji začali znovu objevovat a o jejích myšlenkách diskutovat.

Dušan Radovanovič: Ministrem životního prostředí se nakonec má stát Chalupa

Podle vyjádření premiéra Petra Nečase na úterním grémiu ODS se má stát novým ministrem životního prostředí místopředseda pražské ODS Tomáš Chalupa. Stejně jako jeho předchůdce Drobil se však ani Chalupa problematikou ochrany přírody nikdy nezabýval.

Jana Ridvanova: Heger chce k práci lékaře dotlačit, Rath ho vyzval k odchodu

Ministr zdravotnictví navrhuje hejtmanům vyhlásit stav nebezpečí, ve kterém by lékařům práci na třicet dní mohli nařídit. Postup by byl podle právníka České lékařské komory Jana Macha za hranicí ústavnosti.

Zuzana Přikrylová: Šest nejlepších hudebních alb za rok 2010

Deník Referendum oslovil šest českých hudebních publicistů či jen fandů, aby sestavili svůj žebříček nejlepších hudebních alb za rok 2010. A zde jsou výsledky.

Jakub Patočka: Drobilův konec, mrzuté otázky

Konec Pavla Drobila je sám o sobě vynikající zprávou, ale takřka vše kolem něj už zase jenom zkrušuje.

Jiří Šteg: Státní dluh – ekonomický problém nebo mocenský nástroj?

Rozpočtová zodpovědnost a boj s dluhy je mottem poněkud dadaisticky působící vlády Petra Nečase. V rozporu nejen se zdravým rozumem, ale i s ekonomickými fakty se vláda snaží občanům vnutit dojem, že ke šťastné budoucnosti je nutné se proškrtat. Proč?

Redakce DR: Lipo -- Pozdravy z Liberce

Raper Lipo vytáhl do předvolebního boje proti liberecké ODS: Nemáte koncepci, vizi, nemáte ani cíl// Myslíš, že fontánou sis tady všechno vyžehlil? zpívá jí.

Ivo Bystřičan: Jsem proti státní pomoci postiženým povodní

Stát by rodinám, které nyní postihla povodeň, neměl pomáhat. Za to si přece může každý sám, kde si postavil dům. A pomáhat mají zejména přátelé, rodina.

Zobrazeno 9 / 9