Missing

Michael Beníšek

Obec: Praha 10
Autor si nepřál zveřejnit žádné kontakty.

Název příspěvku

V diskusi k článku

Jakub Patočka: Miloš Zeman není sociální demokrat

Pokud sociální demokracie nevyznačí jasnou programovou linii mezi evropským sociálním demokratismem a Zemanovým národně-socialistickým populismem, zaplatí za to krutou cenu.

Vratislav Dostál: Michálek a Wagnerová míří v Senátu k lidovcům. Na místopředsedu navrhnou Čunka

Podle ČTK mají nově zvolení senátoři Michálek, Okamura, Veleba a Wagnerová rozšířit senátní klub KDU-ČSL. Ten se má nově jmenovat Klub pro obnovu demokracie - KDU-ČSL a nezávislí. Člen vedení SZ Matěj Stropnický s účastí Okamury nesouhlasí.

Jiří Vyleťal: O kandidatuře Táni Fischerové v souvislostech

Táňa Fischerová je statečný a vzácně charakterově čistý člověk, který se v politice i veřejném prostoru aktivně pohybuje snad po celá polistopadová léta. Je to málo?

Jakub Patočka: Prezidentským kandidátem občanské společnosti je i Jiří Dienstbier

V souboji s produkty pokleslého marketingu, jako jsou Jan Fischer či Miloš Zeman, má nárok ucházet se o podporu občanské společnosti pro prezidentskou volbu samozřejmě každý. Ale jeden člověk, který má reálnou šanci zvítězit, ji už získal.

Andrea Cerqueirová: Senát odmítl pěstounství na jeden rok

Senát zamítl vládní návrh, na základě kterého mají být děti umísťovány maximálně na rok k přechodným pěstounům. Podle senátorů by tím děti citově strádaly.

Lukáš Jelínek: První stíny nad Ficem

Ještě dříve než se ministři Ficovy vlády ujali svých úřadů, objevila se na vládním nebi trojice bouřkových mraků: Postoj k fiskální smlouvě EU, úvahy o změně volebního systému a vyplácení dávek nejslabším.

Petr Jedlička: Slovenské volby: výsledky a překvapení

V nové slovenské sněmovně zasedne opět šest stran. Po šesti letech jí opustí národovci z SNS. Formálním nováčkem bude naopak hnutí Obyčejní lidé. Směru-SD schází do ústavní většiny jen sedm hlasů, vládnout však může v klidu sám.

Zobrazeno 7 / 7