Missing

Marie Pražáková

Obec: Hradec Králové
Autor si nepřál zveřejnit žádné kontakty.

Název příspěvku

V diskusi k článku

Ivan Bartoš: Nekomerční sdílení

Nakladatelství, která podala trestní oznámení za sdílení odborných publikací, nás přivádí k důležité otázce. Je naším cílem chránit původní investici nakladatele, nebo poskytovat, co nejvíce kvalitních informací co největšímu počtu lidí?

Andrea Cerqueirová: Senát odmítl pěstounství na jeden rok

Senát zamítl vládní návrh, na základě kterého mají být děti umísťovány maximálně na rok k přechodným pěstounům. Podle senátorů by tím děti citově strádaly.

Vratislav Dostál: Obviněný Rath ve Sněmovně: Vzal David Rath úplatek? Já tvrdím, že nevzal

Obviněný poslanec David Rath v úterý vystoupil na jednání Poslanecké sněmovně. Zákonodárcům, kteří následně rozhodli o jeho vydání policii, přednesl svoji verzi událostí, které předcházely jeho vazebnímu stíhání. Podle něj jde o politickou pomstou.

František Kostlán: Podle průzkumů nemají Češi rádi Romy. Mohou za to i média. Díl II: TV Prima, Česká televize

Způsobů, kterými média posilují veřejnost v protiromských náladách, je celá řada. Dávají prostor rasistickým výlevům, informují jednostranně o neuzavřených případech trestných činů a přestupků, a informují zejména o tzv. romské kriminalitě.

Saša Uhlová: Šetrnost lepší nežli z pošty los

Lidé ve stresu z tíživé situace, do které se jich vinou doby dostává čím dál více, hledají jakoukoli naději, jak svou situaci zlepšit. Ale lépe nežli se utíkat k sazce a hazardu je učit se šetrnosti.

Zobrazeno 5 / 5