Případ Sazka

Kostl_n

Sloupek

František Kostlán: Z daní financujme sport, nikoli reklamně-sportovní byznys

Olympijský svátek reklamního trhu je velmi solidně vyfutrován nejen honoráři za účasti v reklamách, nýbrž i odměnami za medaile. Peníze by ale bylo lepší investovat do skutečného sportu.

Image

Zpráva

Válna hromada Sazky odvolala Hušáka

Nově zvoleným předsedou představenstva loterijní společnosti Sazka je člen výkonného výboru ČSTV a předseda asociace extrémních sportů Marek Hájek. Sám Hušák v pondělí ve zprávě zaslané ještě před valnou hromadou oznámil, že ve funkci končí.

Image

Zpráva

Hušák dostal v Sazce výpověď. Považuje ji ale za neplatnou

Předseda představenstva Sazky a její bývalý generální ředitel Aleš Hušák dostal ve čtvrtek výpověď z pracovního poměru ve společnosti. Insolvenční správce Josef Cupka považuje výpověď za platnou navzdory tomu, že ji Hušák do vlastních rukou nepřevzal.

Image

Zpráva

Kalousek: Sazka neodvedla státu poplatky, může přijít o licenci

Loterijní společnost Sazka neodvedla státu poplatky ze své činnosti, a hrozí jí odebrání licence. Ministerstvo financí proto již se Sazkou zahájilo správní řízení o odebrání licence na veškerou činnost.

Image

Zpráva

ČT: Ministerstvo financí pozastaví licenci zadlužené Sazce

Podle informací České televize rozhodlo ministerstvo financí o pozastavení licence loterijní společnosti Sazka. Mluvčí ministerstva Ondřej Jakob však odmítl situaci komentovat. Rozhodnutí státu výrazně nahraje konkurenci Sazky.

Zpráva

Odboráři Sazky žádají správce Cupku, aby zajistil vyplácení výher

Odboráři Sazky se obávají o osud firmy, kterou ohrožuje ztráta důvěry sázejících. Sazka ohlásila, že není s to vyplácet velké výhry.

Image

Zpráva

Odbory v Sazce ustavily stávkový výbor, Hušák stále v nemocnici

Odboráři v loterijní společnosti Sazka ustavili stávkový výbor a chystají dopis předběžnému insolvenčnímu správci. Pohotovost přitom podle odborářů může přejít ve stávku. Generální ředitel Sazky Aleš Hušák je po úterní hospitalizaci nadále v nemocnici.

Image

Zpráva

Odbory v Sazce vyhlásily stávkovou pohotovost

Zástupci zaměstnanců proslulé sázkové kanceláře si dlouho stěžovali, že jim vedení neposkytuje informace o existenčních perspektivách podniku. Nyní – po jednání mimořádné valné hromady – se rozhodli jednat.

426235_mediafax_david_polivka

Zpráva

Hušák a zbytek představenstva Sazky si zkrátili část odměn

Generální ředitel a členové představenstva společnosti Sazka, která je v hlubokých finančních potížích, přijdou o dvacet procent svých odměn. Hušákovy příjmy dosáhly v loňském roce výše třiceti milionů korun.

264827_mediafax_tomas_tkacik

Esej

Petr Pospíchal: Sázka na Hušáka

Česká demokracie se vyznačuje tím, že po mediálních přeháňkách témata zapadnou, aniž by jim veřejnost mohla do hloubky porozumět a odnést si z nich poučení. Esej Petra Pospíchala je pokusem, aby tomu tak v případě vytunelované Sazky nebylo.

Image

Zpráva

Šéf Sazky nás vydírá, tvrdí starosta Františkových Lázní

Předseda představenstva a generální ředitel Sazky Aleš Hušák vyhrožoval podle starosty Františkových Lázní Ivo Mlátilíka kvůli zákazu videoterminálů jemu i zastupitelům. Město proto na Hušáka podalo trestní oznámení. Podle Sazky v dopisech nátlak není.

Image

Zpráva

Sazka nabízí provozovat Opencard k sázení, Praha s ní jedná

Hušákova Sazka nabídla Praze spolupráci. Na Opencard by se mohl nově provozovat hazard. Nápad kritizují sociální demokraté.

45987_mediafax_ales_suchanek_cropped

Zpráva

Šéf zadlužené Sazky Hušák vlastní nemovitosti za desítky milionů korun

Sazka dluží sportovním svazům stovky milionů, její šéf Aleš Hušák však nakupuje sídla za desítky milionů. Dozorčí rada Sazky ani akcionáři o dění ve společnosti nic netuší.

Fischerova_11_p1

Sloupek

Táňa Fischerová: O sportu z pohledu kavárenského povaleče

Do sportu se v naší republice investovala značná část prostředků. Toto odvětví zároveň trpí stejnými neduhy jako všechna ostatní. Ne-li většími.

102177_mediafax_richard_radim

Zpráva

Sazka dluží sportovním svazům a sdružením stovky milionů

Loterijní společnost Sazka má kvůli drahému financování Sazka arény a krátkodobým úvěrům problémy s hospodařením. Drobnější akcionáři nemají mnoho způsobů, jak se bránit. A hlavní vlastník - Český svaz tělesné výchovy - mlčí.

Sazka1

Zpráva

EURO: Sazka má desetimiliardový dluh

Podle článku serveru Euro.cz dluží státní společnost Sazka kolem deseti miliard korun. Více než polovinu kvůli Sazka Aréně, svéráznému pomníku svého ředitele Aleše Hušáka.

Zobrazeno 16 / 16