Ludvík Hovorka

Hovorka

Komentář

Ludvík Hovorka: Poplatek za volbu lékaře a další kroky k privatizaci zdravotní péče

Ministerstvo zdravotnictví poté, co prosadilo nový zákon O zdravotních službách, pokračuje v prosazování postupných kroků, které náš systém veřejného zdravotního pojištění postupně mění na systém soukromého pojištění.

Image

Rozhovor

Pomáhat jen nejbohatším nikdy nebylo programem KDU-ČSL

Deník Referendum doporučil svým čtenářům, aby se vypravili do zlínského kraje volit poslance Hovorku. Šéfredaktor DR to dnes udělal a při té příležitosti s ním pořídil následující rozhovor.

Dr_logo

Komentář

Redakce DR: Doporučení k volbám: koho ne, kroužkovat ženy, akce Hovorka

Deník Referendum vydává soubor předvolebních doporučení: neradíme výslovně, koho volit, ale koho rozhodně nevolit, doporučujeme dát preferenční hlasy ženám a zvláštní podporu dáváme nejlepšímu z poslanců v současné Sněmovně Ludvíku Hovorkovi.

Trojan3

Glosa

Proč jsem se rozhodl jet volit do Zlína

Václav Trojan pojede volit z Prahy do Zlína, aby preferenčním hlasem podpořil Ludvíka Hovorku. Cesta je to o to zajímavější, že bude poprvé volit KDU-ČSL.

Image

Zpráva

Poslanec Hovorka dává trestní oznámení na nemocnici Na Homolce

Personální propojení vedení nemocnice a dceřiných firem i nevypisování výběrových řízení vedly lidoveckého poslance Ludvíka Hovorku k podání trestního oznámení. Způsob řízení nemocnice je podle ministryně Juráskové „pilotní projekt".

Andrej

Komentář

Andrej Bažant: Síla klidného lidovce

Občas se mluví o tom, že lidovci v současnosti nemají výrazné osobnosti. Není to ale pravda, neboť jako výjimečný politik, a nejen v kontextu KDU-ČSL, se ukázal poslanec Hovorka.

300853_mediafax_jiri_rubes

Analýza

Vratislav Dostál: Lidovci čekající na spásu

Poprvé od vzniku Československa v roce 1918 reálně hrozí, že strana lidová pozbude vlivu na celostátní politiku. Z jakých příčin? A o co bychom tím přišli? Analyzuje Vratislav Dostál.

Zobrazeno 7 / 7