Cyril Svoboda

402619_mediafax_jitka_voglova

Zpráva

Cyril Svoboda zakládá diplomatickou akademii

Bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda chystá diplomatickou akademii nezávislou na ministerstvu zahraničí. Její činnost je zatím známá pouze v obrysech, Svoboda by rád spolupracoval s Vladimírem Špidlou a zahraničními diplomaty.

300853_mediafax_jiri_rubes

Analýza

Vratislav Dostál: Lidovci čekající na spásu

Poprvé od vzniku Československa v roce 1918 reálně hrozí, že strana lidová pozbude vlivu na celostátní politiku. Z jakých příčin? A o co bychom tím přišli? Analyzuje Vratislav Dostál.

231307_mediafax_jakub_deml

Zpráva

Svoboda chce kvůli OP Prostějov prověřit brněnský soud

Předseda lidovců vidí za konkurzem na textilní podnik konkurzní mafii, nelíbí se mu vyšachování České spořitelny. Soud mu vzkázal, aby se za své výroky omluvil.

P_arad_n

Sloupek

Pavel Šaradín: KDU-ČSL: slušní volí pravici?

Levicovost je v českém veřejném prostoru stále považovaná za charakterovou vadu. A tak i zcela středová strana s částečně levicovým voličstvem hledá raději „poctivé a slušné pravicové voliče“.

Image

Zpráva

Svobodovi přesun do Hradce nepomohl, v Otázkách nebude

Cyrilu Svobodovi se nelíbí výběr hostů do převolebních Otázek Václava Moravce. Do debaty ho nepozvali, podle posledního průzkumu by se však lidovci do Sněmovny dostali.

Image

Zpráva

KDU-ČSL: Svoboda prchá z Prahy na venkov

Na rozdíl od Prahy mají lidovci v Hradci Králové lepší preference. Lídry mění i ČSSD, v Praze jím bude Pecina a v Plzni Kohout.

Jakub_cb

Sloupek

Jakub Patočka: Možnost strany lidové

Českou politiku letos čeká smršť svobodných voleb. Jako před dvaceti lety. Hlavní rozdíl je ten, že letos k svobodným volbám, tak zvanému svátku demokracie, prakticky nikdo nevzhlíží s nadějí, že by mohly přinést podstatnou změnu k lepšímu.

231307_mediafax_jakub_deml

Zpráva

Cyril Svoboda: Za vlády Béma se korupce stala normou

Cyril Svoboda vyzval kvůli Opencard vedení Prahy (ODS) k rezignaci. Kvůli kauze již začaly padat hlavy. Skončil vedoucí odboru informatiky. Zastupitelka Ryšlinková podala trestní oznámení.

Zpráva

LN: Kindl spolupracoval s Kalouskem při udílení státní zakázky

Bývalý proděkan plzeňské právnické fakulty Milan Kindl ovlivnil postoj českých politiků v otázce likvidace ekologických škod.

Zobrazeno 9 / 9