Deník Referendum vypisuje výběrové řízení na pozici redaktor/ka rubriky Domov

  • Velikost textu + -

Náplň práce
  • Psaní zpráv o významných společenských tématech (mimo politického zpravodajství); např. enviromentální témata, problematika porodnictví, problematika ochrany práce a podobně.
  • Komunikace s organizacemi, které témata sledují, vypracování informačního a komunikačního pole, z nějž se bude čerpat, práce na strategii pokrývání témat.
  • Psaní zhruba dvou vlastních textů – zpráv – denně.

Požadujeme
  • Zkušenosti s psaním textů, základní znalost redigování textů.
  • Dobrou znalost angličtiny.
  • Komunikativnost.
  • Spolehlivost, schopnost pracovat samostatně, odolnost vůči stresu.

Výhodami uchazeče/čky mohou být
  • Orientace v mediálním prostředí.
  • Vlastní publikované texty, odpovídající obsahovým a formálním nárokům Deníku Referendum, případně texty již v Deníku Referendum publikované.
Nabízíme
  • Celý úvazek; v případě dohody a přijetí dvou uchazečů je možný i menší úvazek.
  • Odměnu odpovídající zkušenostem a schopnostem uchazeče/čky.
  • Tvůrčí, idealistické a přátelské prostředí.
  • Podíl na rozvoji ambiciózního mediálního projektu.

Přihlášky
  • Zasílejte do 31. 12. 2016 na mail kancelar@denikreferendum.cz.
  • Přihláška musí obsahovat:
  1. životopis,
  2. dva až tři vlastní novinářské texty,
  3. dva až tři kontakty, které mohou o uchazeči/čce poskytnout reference.