Registrace předplatitele

Předplatné a diskuse v DR

Diskuse v Deníku Referendum je otevřena pouze předplatitelům a řídí se následujícími pravidly. Proč se dozvíte zde.

Předplatné a jiná podpora DR

• Pokud chcete Deníku Referendum poslat jednorázový příspěvek na vydávání, můžete jej jakoukoli metodou poukázat na číslo účtu 4574152001/5500 (Raiffeisen bank), aniž byste vyplňovali jakýkoli formulář.

• Pokud se chcete stát předplatitelem s vlastním diskusním blogem v Deníku Referendum, vyplňte prosíme následující formulář:

• Vyplněním registračního formuláře, kliknutím na tlačítko „Další krok“ a následným potvrzením kliknutím na tlačítko „Odeslat registraci“ v kroku 2 vyjadřujete souhlas se zpracováním vámi zadaných osobních údajů společností Vydavatelství Referendum s.r.o. K jasnému a explicitnímu vyjádření souhlasu musíte potvrdit obě tlačítka. Společnost Vydavatelství Referendum s.r.o. bude vaše osobní údaje spravovat za účelem umožnění přístupu předplatitele k diskusím na internetových stránkách http://denikreferendum.cz. Zpracování osobních údajů se řídí zásadami GDPR. Pokud si přejete své údaje spravovat, měnit nebo vymazat nebo máte jakékoli další otázky, kontaktujete nás prosím na emailu kancelar@denikreferendum.cz.

Krok 1: Formulář s osobními údaji

Nepovinné Údaje:

Povinně volitelné údaje:
(alespoň jednu kategorii musíte zaškrtnout)

Volitelné Údaje: