Mu_ka

Karel Muška

Profil

Autor je webový editor ve společnosti Futura. Absolvoval obor Sociální a kulturní antropologie na FF ZČU V Plzni. V letech 2012 až 2013 přispíval na server Žijeme naplno. Dříve pracoval také v deníku Právo. Věnuje se problematice zdravotnictví a etnických skupin.

Komentář

David přemohl Goliáše

„Odbornická“ vláda Jiřího Rusnoka – snad nejbizarnější v historii České republiky – byla po více než šesti měsících vládnutí bez důvěry nahrazena řádným kabinetem Bohuslava Sobotky. Povýtce Zemanův kabinet musel ustoupit „idiotským zvyklostem“.

Komentář

Plnou parou ke zkáze

V Olomouci se během víkendu začala psát nová éra Občanské demokratické strany. Ke škodě delegátů a jednotlivých členů ODS jde o začátek s téměř novými tvářemi, starým stylem vedené strany a pod dohledem letitých kádrů.

Komentář

Tuplované dno

Politika a zdravotnictví mají jeden společný bod, v němž se obě oblasti potkaly. Převládá mínění, že úroveň tuzemských věcí veřejných dosáhla samého dna. Prezident České lékařské komory Milan Kubek je přesvědčen, že totéž potkalo i resort zdravotnický.

Komentář

Uvolní prezident cestu?

Prezident Zeman kráčí v šlépějích svého předchůdce Václava Klause. Jako kočka s myší si v roli hlavy státu pohrává se svým pokračovatelem v čele strany, jíž předsedal. Hra je to promyšlená a myš (Sobotka) dosud tahala za kratší konec provazu.

Komentář

Trpká dochuť julínkovice

S Novým rokem pacienti nemusí platit poplatek za pobyt v nemocnici. Reformy zavedné ministrem zdravotnictví Tomášem Julínkem se tak začínají rozpadat. Jaká je jejich dosavadní bilance?

Zobrazeno 5 / 5