Hlad_k2

Jan Hladík

Profil

Autor je kondiční trenér.

Komentář

Vyhlásil Obama ekonomickou válku?

Spojené státy a Evropská unie vyhlásily sankce týkající se některých ruských a krymských politiků. Jiří Hladík rozebírá celou situaci v ekonomickém a geopolitickém kontextu.

Komentář

Když o válce hovoří Kyjev

Jan Hladík navazuje na svůj text z minulého týdne, ve kterém se věnoval mezinárodnímu a ekonomickému kontextu dění na Ukrajině. V několika vstupech popisuje události posledních dní, opět s důrazem na mezinárodní souvislosti a jednotlivé aktéry.

Komentář

Když Rusko hovoří o válce

Jan Hladík dává dění v Ukrajině do mezinárodního kontextu. Zdůrazňuje ekonomickou situaci Ukrajiny a manévrovací prostor a zájmy ostatních aktérů, kteří jsou nyní na tahu. Jak budou postupovat čeští zástupci?

Komentář

Česká národní banka proti českým zájmům?

Česká národní banka minulý týden provedla intervenci proti české koruně. Jedná se o krok, jež vyvolává mnoho otázek, na které není jednoduché snadno odpovědět, především pak bez znalosti makroekonomie a situace v naší ekonomice.

Komentář

Indikátory finanční krize

Nejenže ekonomická recese u nás i ve světě pokračuje, navíc přibývá ukazatelů, že by se mohla opakovat situace z roku 2008, kdy svět zasáhla zatím největší finanční krize. Bohužel málokdo je na něco takového připravený.

Komentář

Zeman: dar pro pravici

Rusnokova vláda je pro TOP 09 a ODS dar z nebes. Nyní jsou tyto strany bez zodpovědnosti, zdánlivě státotvorné, bojující proti Zemanově zlovůli a diletantským krokům Rusnokova týmu. Na jejich diletantismus a zločiny už v médiích není prostor.

Zobrazeno 6 / 6