Jasurek

Miroslav Jašurek

Profil

Autor studuje doktorský studijní program na Univerzitě Karlově, ve své dizertační práci se zaměřuje na současný vývoj evropského vysokého školství. Na UK vyučuje kurzy soudobé politické filosofie. V současné době vede českou národní studentskou reprezentaci, Studentskou komoru Rady vysokých škol. Působí také v Evropské studentské unii.

Image

Komentář

Pacient jako zákazník, nemocnice jako firma

Hnutí ANO má pro oblast zdravotnictví v programu směsku opatření, která vypadají na první pohled příznivě. Jak tomu bude ve skutečnosti?

Image

Komentář

Pravice sestavila opozici, vláda se ukáže sama

Protože jsme svědky zcela nové politické situace, není zdaleka jasné, jak bude vypadat Babišova vláda, její program a subjekty, u kterých bude hledat podporu.

Komentář

Buďme političtější

Mezi řadou dalších akcí se včera již po sedmé odehrálo setkání u pamětní desky dělníka Václava Sedláčka a medika Jana Opletala organizované Studentskou komorou Rady vysokých škol. Zveřejňujeme projev Miroslava Jašurka, který zde zazněl.

Image

Komentář

„Prestižní“ české školy a talentovaní Slováci

Jako bychom v oblasti vysokého školství žili v České republice stále ve starých poměrech: nové výzvy pro nás nejsou takové téma, jako pro naše slovenské sousedy. Pokračujeme v seriálu dvojčlánků k dvacátému výročí rozpadu Československa.

Zobrazeno 4 / 4