15108146748907

Eliška Hradilková Bártová

Profil

Autorka je publicistka.

Image

Komentář

Příjmy kancléře Mynáře nesedí s výdaji

Ještě před pár lety byl Vratislav Mynář neznámým mužem z vesnice s minulostí ve vymahačských firmách. Dnes je hradním kancléřem a prezidentovým chráněncem a investuje miliony. Otázkou zůstává, odkud jeho bohatství pochází.

Image

Komentář

Zemanova kampaň stála víc, než spolek Přátelé Miloše Zemana přijal na darech

Miloš Zeman do poslední chvíle tajil jména sponzorů své prezidentské kampaně. Ve včerejší televizní debatě předložil jejich jednostránkový seznam a sumy, jež zaplatili. Stále ale není jasné, kde získal 3,6 milionu korun.

Image

Komentář

Nové pochybnosti v Zemanově kampani

Strana práv občanů zaplatila 1,2 milionu, sama je zadlužená. Její představitelé odmítají nesrovnalosti ve financování vysvětlit. Nejasní zůstávají i dárci dalších osmi milionů, proplacených prostřednictvím spolku Přátelé Miloše Zemana.

Image

Komentář

Kdo podporuje Zemana? Nedohledatelní dárci, zbrojař Strnad i známá ruská spojka

Koncové dárce prezidentské kampaně Miloše Zemana nelze až na výjimky dohledat. Odmítají je odkrýt i zástupci jeho volebního týmu. Proto je také Zemanova kampaň označována za nejméně transparentní ze všech původních kandidátů.

Image

Komentář

Jak podniká Tomio Okamura: za poslední rok v politice zdvojnásobil své příjmy

Předseda protiislámské a populistické strany SPD se do Sněmovny dostal i se svým druhým politickým uskupením a jeho politická kariéra stoupá stejně jako ta podnikatelská. Tu však provázejí pochybnosti.

Image

Komentář

Tajemství luxusních nemovitostí Mirka Topolánka

Mirek Topolánek se svojí ženou formálně vlastní pouze novostavbu u Kutné Hory. Další dvě nemovitosti ale mají ve společné firmě a způsob jejich pořízení zasluhuje pozornost, píše server Hlídací Pes.

Zobrazeno 6 / 6